1. In-Hand Class R1, tammat -
24/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
22/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
Show Reserve Champion
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Class Champion
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Delyth (SPC-MR1-2520)
3.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
4.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
5.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
6.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
7.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
8.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
9.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
10.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
11.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
12.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
13.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
14.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
15.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
16.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
17.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
18.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
19.
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
20.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
21. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
22. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
23. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
24. Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
Class Champion
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
Class Reserve Champion
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
3.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
4.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
5.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
6.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
7.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
8.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
9.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
10.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
11.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
12.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
13.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
14.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
15.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
16.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
17.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
18.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
19.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
20.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
21. Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
22. neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)