1. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
9/40
3. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
Show Reserve Champion
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
3. Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
Class Champion
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)
3.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
4.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
5.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
6.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
7.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
8.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
9.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
10.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
11.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
12.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
13.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
14.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
15.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
16.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
17.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
18.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
19.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
Class Champion
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
3.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
4.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
5.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
6.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
7.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
8.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
9.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
Class Champion
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
Class Reserve Champion
Kida - Oldfinion Glynwr (SPC-SR1-2289)
3.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
4.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
5.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
6.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
7.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
8.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
9.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
10.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
11.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
12.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
13.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
14.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
15.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
16.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
17.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
18.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)