1. Open Class M&M Riding, tammat -
26/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
Show Reserve Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Champion
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
Class Reserve Champion
Sirpa - Tywysoges Goron Ionn (SPC-MR2-2032)
3.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
4.
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
5.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
6.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
7.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
8.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
9.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
10.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
11.
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
12.
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
13.
Sirpa - Dduwies Marwolaeth Ion (SPC-MR2-2031)
14.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
15.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
16.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
17.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
18.
elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
19.
Sirpa - Cariad Swynol Ion (SPC-MR2-2033)
20.
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
21. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
22. elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
23. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
24. Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
25. Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
26. EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
Class Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Reserve Champion
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
3.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
4.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
5.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
6.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
7.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
8.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
9.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
10.
Kida - Glenwood Tywod (SPC-SR2-2293)
11.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
12.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
13.
Sirpa - Rhyfelwr Cryf Ion (SPC-SR2-2037)
14.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
15.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
16.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
17.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
18.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
19.
Sirpa - Helwyr Bach Ion (SPC-SR2-2038)
20.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
21. EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
22. Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
23. EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
24. Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)