1. Open Class M&M Riding, tammat -
25/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
24/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
21/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
18/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
25/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Show Reserve Champion
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
3. elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
4. neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
5. elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
6. Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
Class Champion
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
3.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
4.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
5.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
6.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
7.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
8.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
9.
EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
10.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
11.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
12.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
13.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
14.
Sirpa - Faisean Ion (SPC-MR1-2016)
15.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
16.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
17.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
18.
elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
19.
Sirpa - Godgifu Ion (SPC-MR1-2019)
20.
Kida - Bianca Dael (SPC-MR2-2294)
21. elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
22. Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
23. Sirpa - Maorach of Achnaearn (SPC-MR1-2017)
24. elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
25. EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
Class Champion
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
Class Reserve Champion
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
3.
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
4.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
5.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
6.
Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)
7.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
8.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
9.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
10.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
11.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
12.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
13.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
14.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
15.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
16.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
17.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
18.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
19.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
20.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
21. Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
22. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
23. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
24. Kida - Glenwood Tywod (SPC-SR2-2293)
Class Champion
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
Class Reserve Champion
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
3.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
4.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
5.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
6.
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
7.
Sirpa - Storyteller's Speedy (SPC-MR1-2015)
8.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
9.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
10.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
11.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
12.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
13.
Kida - Birchwood Zuri (SPC-MR2-2364)
14.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
15.
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
16.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
17.
EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
18.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
19.
Kida - Hatfield Addison (SPC-MR2-2366)
20.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
21. Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
Class Champion
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
Class Reserve Champion
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
3.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
4.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
5.
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
6.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
7.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
8.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
9.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
10.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
11.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
12.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
13.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
14.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
15.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
16.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
17.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
18.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
Class Champion
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
3.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
4.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
5.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
6.
EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
7.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
8.
EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
9.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
10.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
11.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
12.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
13.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
14.
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
15.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
16.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
17.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
18.
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
19.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
20.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
21. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
22. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
23. Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
24. Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
25. elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
Class Champion
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
Class Reserve Champion
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
3.
Kida - Oldfinion Glynwr (SPC-SR1-2289)
4.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
5.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
6.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
7.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
8.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
9.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
10.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
11.
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
12.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
13.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
14.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
15.
EmmiN. - Valyrian Winston (SPC-SR2-2408)
16.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
17.
EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
18.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
19.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
20.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
21. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
22. Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
23. Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)