1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Driving Class R1, tammat -
12/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
13/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
Show Reserve Champion
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
3. Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
4. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
5. Sakkura - Aoife of Swildie (SPC-MR1-2107)
6. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Champion
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Reserve Champion
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
3.
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
4.
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
5.
elen - Henfypont Tawela (SPC-MR1-2371)
6.
elen - Mawrfrydig Llowry (SPC-MR1-2372)
7.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
8.
elen - Penlaidd Melynwyn (SPC-MR1-2369)
9.
elen - Llwynr Menna (SPC-MR1-2374)
10.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
11.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
12.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
13.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
14.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
15.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
16.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
17.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
18.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
19.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
Class Champion
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
Class Reserve Champion
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
3.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
4.
elen - Coethwyr Blwchfardd (SPC-SR1-2376)
5.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
6.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
7.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
8.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
9.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
10.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
11.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
12.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
13.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
14.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
15.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
16.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
17.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
18.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
19.
elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
Class Champion
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
Class Reserve Champion
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
3.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
4.
Sirpa - Faisean Ion (SPC-MR1-2016)
5.
Sirpa - Maorach of Achnaearn (SPC-MR1-2017)
6.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
7.
Sirpa - Godgifu Ion (SPC-MR1-2019)
8.
elen - Llundein Melin Glyn Iau (SPC-MR1-2412)
9.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
10.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
11.
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
12.
Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
Class Champion
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
Class Reserve Champion
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
3.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
4.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
5.
Sakkura - Caesarion of Swildie (SPC-SR1-2106)
6.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
7.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
8.
Kida - Moorgate Fandrall (SPC-SR1-2277)
9.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
10.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
11.
elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
12.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
13.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Class Champion
Sakkura - Aoife of Swildie (SPC-MR1-2107)
Class Reserve Champion
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
3.
Sirpa - Storyteller's Speedy (SPC-MR1-2015)
4.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
5.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
6.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
7.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
8.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
9.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
10.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
11.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
12.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
13.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
14.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
15.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
16.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
17.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
18.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
19.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
Class Champion
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
Class Reserve Champion
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
3.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
4.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
5.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
6.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
7.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
8.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
9.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
10.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
11.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
12.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
13.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
14.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
15.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
16.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
17.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
18.
Sakkura - Baltair of Swildie (SPC-SR1-2105)