1. Open Class Riding, tammat -
35/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
31/40
3. Open Class Driving, tammat -
24/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
27/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
33/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
32/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Show Reserve Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
3. neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
4. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
5. leah - Siana Llilian (SPC-MR1-2156)
6. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Class Reserve Champion
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
3.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
4.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
5.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
6.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
7.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
8.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
9.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
10.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
11.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
12.
Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
13.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
14.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
15.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
16.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
17.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
18.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
19.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
20.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
21. Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
22. Kida - Bianca Dael (SPC-MR2-2294)
23. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
24. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
25. Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
26. Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
27. Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
28. Kida - Caldwell Wanda (SPC-MR2-2296)
29. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
30. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
31. Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
32. Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
33. Sorel - Cadogan Mystical Gaia (SPC-MR1-1415)
34. Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
35. Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
Class Champion
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
Class Reserve Champion
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
3.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
4.
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
5.
Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)
6.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
7.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
8.
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
9.
Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
10.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
11.
Kida - Windstone Bergerac (SPC-SR2-2291)
12.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
13.
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
14.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
15.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
16.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
17.
Kida - Glenwood Tywod (SPC-SR2-2293)
18.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
19.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
20.
Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
21. Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
22. Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
23. Sorel - Pencalow Lashawn (SPC-SR1-1416)
24. Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
25. Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
26. Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
27. Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
28. Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
29. Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
30. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
31. Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
Class Champion
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Reserve Champion
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
3.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
4.
Sorel - Pencalow Misty (SPC-MR2-1417)
5.
Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
6.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
7.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
8.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
9.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
10.
Sirpa - Storyteller's Speedy (SPC-MR1-2015)
11.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
12.
Kida - Pencalow Crystin (SPC-MR1-2274)
13.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
14.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
15.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
16.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
17.
Sorel - Cadogan Enigma (SPC-MR2-1418)
18.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
19.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
20.
Sorel - Nybox Reséra (SPC-MR2-2056)
21. Sakkura - Lovelace of Swildie (SPC-MR1-1614)
22. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
23. Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
24. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
Class Champion
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
Class Reserve Champion
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
3.
Kida - Coalville Duncan (SPC-SR2-2266)
4.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
5.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
6.
Sorel - Crosshallow Myrox (SPC-SR2-2057)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
9.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
10.
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
11.
Sakkura - Caesarion of Swildie (SPC-SR1-2106)
12.
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
13.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
14.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
15.
Kida - Maybecks Cordé (SPC-SR2-2268)
16.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
17.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
18.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
19.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
20.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
21. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
22. Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
23. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
24. Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
25. Kida - Moorgate Fandrall (SPC-SR1-2277)
26. Kida - Mayhem Drystan (SPC-SR2-2299)
27. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Champion
leah - Siana Llilian (SPC-MR1-2156)
Class Reserve Champion
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
3.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
4.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
5.
leah - Tar Mwyalchen (SPC-MR1-2128)
6.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
7.
Sakkura - Aoife of Swildie (SPC-MR1-2107)
8.
leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
9.
Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
10.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
11.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
12.
Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
13.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
14.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
15.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
16.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
17.
Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
18.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
19.
Kida - Pencalow Halloween (SPC-MR2-2278)
20.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
21. leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
22. Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
23. Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
24. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
25. Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
26. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
27. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
28. Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
29. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
30. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
31. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
32. Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
33. Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Class Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
Class Reserve Champion
Kida - Topsham Sundance (SPC-SR2-2292)
3.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
4.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
5.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
6.
Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
7.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
8.
leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
9.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
10.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
11.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
12.
Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
13.
Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
14.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
15.
Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
16.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
17.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
18.
leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
19.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
20.
Sakkura - Gawain of Swildie (SPC-SR1-1950)
21. Sakkura - Baltair of Swildie (SPC-SR1-2105)
22. Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
23. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
24. Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
25. Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
26. Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
27. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
28. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
29. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
30. Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
31. Kida - Pencalow Madoc (SPC-SR2-2269)
32. neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)