1. Open Class Riding -
40/40
2. Open Class Driving -
40/40
3. Open Class In-Hand -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Show Reserve Champion
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
3. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Class Champion
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
Class Reserve Champion
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
3.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
4.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
5.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
6.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
7.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
8.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
9.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
10.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
11.
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
12.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
13.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
14.
sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
15.
Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
16.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
17.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
18.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
19.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
20.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
21. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
22. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
23. sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
24. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
25. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
26. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
27. Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
28. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
29. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
30. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
31. Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
32. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
33. Dimma - VU Cinderella (SPC-MR2-683)
34. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
35. Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
36. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
37. sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
38. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
39. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
40. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
Class Champion
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Class Reserve Champion
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
3.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
4.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
5.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
8.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
9.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
10.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
11.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
12.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
13.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
14.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
15.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
16.
coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
17.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
18.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
19.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
20.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
21. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
22. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
23. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
24. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
25. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
26. sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
27. Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
28. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
29. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
30. Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
31. Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
32. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
33. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
34. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
35. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
36. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
37. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
38. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
39. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
40. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Champion
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
3.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
4.
Dimma - Iltamäen Julius (SPC-SR3-619)
5.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
6.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
7.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
8.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
9.
sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
10.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
11.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
12.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
13.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
14.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
15.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
16.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
17.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
18.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
19.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
20.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
21. Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
22. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
23. Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
24. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
25. Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
26. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
27. Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
28. Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
29. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
30. Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
31. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
32. sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
33. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
34. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
35. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
36. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
37. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
38. sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
39. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
40. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)