1. Riding Class R1 -
32/40
2. Riding Class R2 -
31/40
3. Riding Class R3 -
5/40
4. Driving Class R1 -
21/40
5. Driving Class R2 -
34/40
6. Driving Class R3 -
8/40
7. In-Hand Class R1 -
26/40
8. In-Hand Class R2 -
39/40
9. In-Hand Class R3 -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Show Reserve Champion
EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
3. Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
4. Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
5. Sirpa - Forwyn Masarn Ion (SPC-MR1-2014)
6. Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
7. Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
8. Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
9. Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
Class Champion
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
Class Reserve Champion
Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
3.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
4.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
5.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
6.
Calla - Pencalow Eiluned (SPC-MR1-893)
7.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
8.
leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
9.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
10.
Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
11.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
12.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
13.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
14.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
15.
Calla - Mewian Aeronwy (SPC-MR1-889)
16.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
17.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
18.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
19.
Calla - Pencalow Bronwyn (SPC-MR1-894)
20.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
21. Calla - Pencalow Briallen (SPC-MR1-895)
22. Sirpa - Faisean Ion (SPC-MR1-2016)
23. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
24. Elva - Pilgrim Audrey (SPC-MR1-2111)
25. Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
26. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
27. Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
28. leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
29. Sirpa - Godgifu Ion (SPC-MR1-2019)
30. Sirpa - Maorach of Achnaearn (SPC-MR1-2017)
31. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
32. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Champion
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
3.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
4.
Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
5.
Sirpa - Iracebeth Ion (SPC-MR2-1940)
6.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
7.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
8.
Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
9.
Calla - Mangon Peridot Brume (SPC-MR2-841)
10.
Calla - Wyat Elenwë (SPC-MR2-842)
11.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
12.
Sirpa - Caetlin Ion (SPC-MR2-2027)
13.
Sirpa - Vinhan Cherie (SPC-MR2-2029)
14.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
15.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
16.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
17.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
18.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
19.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
20.
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
21. Calla - Lisbeth v.d. Zanneshof (SPC-MR2-843)
22. Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
23. Kida - Pencalow Eternity (SPC-MR2-2153)
24. Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
25. Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
26. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
27. Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
28. Sirpa - Aelinor Ion (SPC-MR2-2026)
29. Calla - Ingelien v.d. Zanneshof (SPC-MR2-839)
30. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
31. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
Class Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Class Reserve Champion
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
3.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
4.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
5.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Champion
Sirpa - Forwyn Masarn Ion (SPC-MR1-2014)
Class Reserve Champion
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
3.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
4.
Sirpa - Storyteller's Speedy (SPC-MR1-2015)
5.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
6.
Calla - Pencalow Eivyonydd (SPC-SR1-875)
7.
Sirpa - Bhana-Phrionnsa Ion (SPC-MR1-2018)
8.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
9.
Calla - Trostrwydd Dawn (SPC-SR1-878)
10.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
11.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
12.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
13.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
14.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
15.
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
16.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
17.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
18.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
19.
Calla - Poniniemen Candy Punch (SPC-SR1-864)
20.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
21. Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
Class Champion
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
Class Reserve Champion
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
3.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
4.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
5.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
6.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
7.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
8.
Sirpa - Harddwch Cysgu Ion (SPC-MR2-1943)
9.
leah - Glenwood Evony (SPC-MR2-2174)
10.
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
11.
leah - Crinow Honeyscotch (SPC-MR2-2173)
12.
leah - Llanblach Caer Llion (SPC-SR2-2191)
13.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
14.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
15.
Kida - Mayhem Silvertiti (SPC-MR2-2011)
16.
Kida - Albertslunds Gus Gus (SPC-SR2-1469)
17.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
18.
Kida - Mooncloud's Vivian (SPC-MR2-2009)
19.
Sirpa - Dduwies Marwolaeth Ion (SPC-MR2-2031)
20.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
21. Calla - Wyat Fairly Fortune (SPC-MR2-845)
22. Calla - Reposaaren Chelsea (SPC-MR2-851)
23. Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
24. Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
25. leah - Moorgate Laufey (SPC-SR2-2190)
26. Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
27. Sirpa - Cariad Swynol Ion (SPC-MR2-2033)
28. dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
29. dani - Vuornan Cuddle Cakes (SPC-MR2-2164)
30. Sirpa - Tywysoges Goron Ionn (SPC-MR2-2032)
31. Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
32. Calla - Päivärinteen Helmiina (SPC-MR2-844)
33. Calla - Mary-Lou v. Moons (SPC-MR2-850)
34. Kida - Vuornan Absolutely Muffin (SPC-MR2-2010)
Class Champion
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
Class Reserve Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
3.
Jannica - Claridge Joachim (SPC-SR3-1986)
4.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
5.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
6.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
7.
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
8.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
Class Champion
Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
Class Reserve Champion
Calla - Ffanci Dawn (SPC-MR1-887)
3.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
4.
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
5.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
6.
Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
7.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
8.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
9.
Calla - Mhysa Brii (SPC-MR1-871)
10.
Calla - Eireann Dawn (SPC-MR1-888)
11.
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
12.
Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
13.
Calla - Funfair's Meliore (SPC-MR1-860)
14.
leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
15.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
16.
Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
17.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
18.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
19.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
20.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
21. Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
22. leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
23. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
24. leah - Tar Mwyalchen (SPC-MR1-2128)
25. leah - Siana Llilian (SPC-MR1-2156)
26. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
Class Champion
EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
Class Reserve Champion
Calla - Mangon Prestige (SPC-SR2-830)
3.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
4.
Kida - Vinhakulman Merry Christmas (SPC-MR2-2160)
5.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
6.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
7.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
8.
leah - Cairndrll Mrenin (SPC-SR2-2137)
9.
Sirpa - Maldwyn Jadine (SPC-MR2-2030)
10.
leah - Goldrock Ebbwe (SPC-MR2-2124)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
12.
leah - Goldrock Lynfi (SPC-SR2-2138)
13.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
14.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
15.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
16.
Sonja - Frostfall Dael (SPC-MR2-2109)
17.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
18.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
19.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
20.
EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
21. Sirpa - Ferch Bendithio Ion (SPC-MR2-1941)
22. leah - Strandshire Pick-A-Dilly (SPC-MR2-2145)
23. Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
24. Calla - Jacho v.d. Zanneshof (SPC-SR2-832)
25. Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
26. Calla - Sointuvan Fred (SPC-SR2-831)
27. EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
28. ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
29. Kida - Pencalow Macy (SPC-MR2-2151)
30. Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
31. Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
32. Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
33. Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
34. Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
35. Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
36. Calla - Bunjee LAC (SPC-SR2-835)
37. Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
38. Sonja - Snowlight Dael (SPC-MR2-2108)
39. Kida - Pencalow Danberry (SPC-SR2-2147)
Class Champion
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
Class Reserve Champion
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
3.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
4.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
5.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
6.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
7.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
8.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
9.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)