1. Open Class Riding, tammat -
24/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
21/40
3. Open Class Driving, tammat -
23/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
17/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
26/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
26/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
Show Reserve Champion
Sirpa - Jonens Sötnos (SPC-MR3-2044)
3. Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
4. Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
5. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
6. dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
Class Champion
Sirpa - Jonens Sötnos (SPC-MR3-2044)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
3.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
4.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
5.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
6.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
7.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
8.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
9.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
10.
Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
11.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
12.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
13.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
14.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
15.
Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
16.
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
17.
Elva - Pilgrim Audrey (SPC-MR1-2111)
18.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
19.
Kida - Pencalow Eternity (SPC-MR2-2153)
20.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
21. Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
22. Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
23. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
24. Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
Class Champion
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
Class Reserve Champion
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
3.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
4.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
5.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
6.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
7.
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
8.
leah - Brunnby Cottonsaur (SPC-SR1-2175)
9.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
10.
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
11.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
12.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
13.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
14.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
15.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
16.
Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
17.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
18.
Sirpa - Gwirionedd Pur Ion (SPC-SR2-2041)
19.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
20.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
21. Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
Class Champion
dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
3.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
4.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
5.
leah - Goldrock Ebbwe (SPC-MR2-2124)
6.
dani - Vuornan Cuddle Cakes (SPC-MR2-2164)
7.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
8.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
9.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
10.
Kida - Mooncloud's Vivian (SPC-MR2-2009)
11.
Kida - Vuornan Absolutely Muffin (SPC-MR2-2010)
12.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
13.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
14.
Sirpa - A.D. Mindy (SPC-MR3-2043)
15.
leah - Crinow Honeyscotch (SPC-MR2-2173)
16.
leah - Strandshire Pick-A-Dilly (SPC-MR2-2145)
17.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
18.
leah - Glenwood Evony (SPC-MR2-2174)
19.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
20.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
21. Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
22. Kida - Mayhem Silvertiti (SPC-MR2-2011)
23. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Champion
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
Class Reserve Champion
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
3.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
4.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
5.
Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
6.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
7.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
8.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
9.
Kida - Mooncloud's Sirius (SPC-SR2-2002)
10.
Kida - Mooncloud's Rufus (SPC-SR2-2000)
11.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
12.
Kida - Albertslunds Gus Gus (SPC-SR2-1469)
13.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
14.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
15.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
16.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
17.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Champion
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
Class Reserve Champion
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
3.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
4.
leah - Siana Llilian (SPC-MR1-2156)
5.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
6.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
7.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
8.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
9.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
10.
Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
11.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
12.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
13.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
14.
Kida - Pencalow Macy (SPC-MR2-2151)
15.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
16.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
17.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
18.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
19.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
20.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
21. Kida - Vinhakulman Merry Christmas (SPC-MR2-2160)
22. Jayde Wuopio - Glenwood Gemma (SPC-MR2-2006)
23. leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
24. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
25. leah - Tar Mwyalchen (SPC-MR1-2128)
26. leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
Class Champion
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
Class Reserve Champion
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
3.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
4.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
5.
leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
6.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
7.
Kida - Clunderwen Ifan (SPC-SR2-2155)
8.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
9.
Kida - Pencalow Danberry (SPC-SR2-2147)
10.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
11.
Kida - Pencalow Licorice (SPC-SR2-2148)
12.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
13.
leah - Cairndrll Mrenin (SPC-SR2-2137)
14.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
15.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
16.
leah - Goldrock Lynfi (SPC-SR2-2138)
17.
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
18.
Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
19.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
20.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
21. Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
22. leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
23. Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
24. Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
25. Sirpa - Joyendales Rowley (SPC-SR1-1930)
26. Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)