1. Open Class Riding, tammat -
13/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
15/40
3. Open Class In-Hand, tammat -
16/40
4. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
Show Reserve Champion
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
3. EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
4. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
3.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
4.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
5.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
6.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
7.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
8.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
9.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
10.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
11.
EmmiN. - Tiger Steps Dei (SPC-MR2-2114)
12.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
13.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Class Champion
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
3.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
4.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
5.
Kida - Mooncloud's Milton (SPC-SR1-2003)
6.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
7.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
8.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
9.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
10.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
11.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
12.
Kida - Fame's Leopold (SPC-SR1-1465)
13.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
14.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
15.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
Class Champion
EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
3.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
4.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
5.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
6.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
7.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
8.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
9.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
10.
leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
11.
leah - Goldrock Ebbwe (SPC-MR2-2124)
12.
leah - Tar Mwyalchen (SPC-MR1-2128)
13.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
14.
EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
15.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
16.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
Class Champion
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
3.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
4.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
5.
Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
6.
Miisu - Haruki Kingu (SPC-SR2-2103)
7.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
8.
Katy - Cefnmoor Saratoga II (SPC-SR1-1843)
9.
Tiia - Y U No 5594 (SPC-SR2-2012)
10.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
11.
leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
12.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
13.
EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
14.
Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)
15.
leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
16.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
17.
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
18.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)