1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Riding Class R2, tammat -
40/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. Riding Class R3, tammat -
33/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
28/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
Show Reserve Champion
sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
3. Omppu - KW Fiasko Yates (SPC-SR2-5)
4. Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
5. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
6. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
Class Champion
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
Class Reserve Champion
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
3.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
4.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
5.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
6.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
7.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
8.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
9.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
10.
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
11.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
12.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
13.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
14.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
15.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
16.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
17.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
18.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
19.
sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
20.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
21. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
22. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
23. elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
24. Meeri N. - Heulwen Snilli (SPC-MR1-338)
25. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
26. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
27. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
28. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
29. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
30. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
31. Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
32. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
33. Ally - Godeliff's Goldevia (SPC-MR1-512)
34. sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
35. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
36. Ally - Wynflaeth Zelda (SPC-MR1-1026)
37. Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
38. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
39. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
40. Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
Class Champion
Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
Class Reserve Champion
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
3.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
4.
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
5.
Ally - Ashcroft Haynes (SPC-SR1-708)
6.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
7.
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
8.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
9.
Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
10.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
11.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
12.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
13.
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
14.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
15.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
16.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
17.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
18.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
19.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
20.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
21. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
22. Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
23. Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
24. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
25. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
26. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
27. sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
28. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
29. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
30. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
31. Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
32. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
33. Ally - Delbáeth of Swildie (SPC-SR1-176)
34. Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
35. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
36. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
37. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
38. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
39. Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
40. sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
Class Champion
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
Class Reserve Champion
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
3.
Ally - Prima Ballerina Dawn (SPC-MR2-35)
4.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
5.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
6.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
7.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
8.
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
9.
Dimma - Melanie v. Moons (SPC-MR2-667)
10.
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
11.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
12.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
13.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
14.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
15.
Ireth - Nerywick Cuddle Monster (SPC-MR2-1030)
16.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
17.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
18.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
19.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
20.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
21. sandi - Amorina Q (SPC-MR2-283)
22. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
23. Dimma - VU Cinderella (SPC-MR2-683)
24. Dimma - Llinos 5594 (SPC-MR2-682)
25. sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
26. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
27. Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
28. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
29. sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
30. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
31. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
32. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
33. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
34. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
35. Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
36. Omppu - KW Jestina II (SPC-MR2-28)
37. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
38. Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
39. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
40. Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
Class Champion
Omppu - KW Fiasko Yates (SPC-SR2-5)
Class Reserve Champion
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
3.
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
4.
sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
5.
Ally - KW Prince Louis (SPC-SR2-276)
6.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
7.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
8.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
9.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
10.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
11.
Omppu - Zack Dawn (SPC-SR2-574)
12.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
13.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
14.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
15.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
16.
Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)
17.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
18.
Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
19.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
20.
Jayde Wuopio - Teithi Eryi (SPC-SR2-84)
21. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
22. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
23. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
24. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
25. sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
26. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
27. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
28. Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
29. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
30. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
31. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
32. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
33. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
34. Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
35. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
36. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
37. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
38. Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
39. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
40. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Champion
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
Class Reserve Champion
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
3.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
4.
sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
5.
Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
6.
Tinúvel - Dandelion of Loreley (SPC-MR3-905)
7.
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
8.
Kida - Melksham Ireland (SPC-MR3-590)
9.
Ally - Swandale Roseheart (SPC-MR3-819)
10.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
11.
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
12.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
13.
sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
14.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
15.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
16.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
17.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
18.
Kida - Norfolk Sacnite (SPC-MR3-591)
19.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
20.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
21. Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
22. Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
23. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
24. Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
25. Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
26. Ally - Swandale Tamara (SPC-MR3-818)
27. Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
28. Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
29. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
30. Kida - Nerywick Hidden Truth (SPC-MR3-599)
31. sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
32. Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
33. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
Class Champion
sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
Class Reserve Champion
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
3.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
4.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
5.
Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
6.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
7.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
8.
Ally - Rowean (SPC-SR3-723)
9.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
10.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
11.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
12.
sandi - Taffynerd Random (SPC-SR3-413)
13.
Ally - Dawnfrost Hickory (SPC-SR3-726)
14.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
15.
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
16.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
17.
sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
18.
Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
19.
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
20.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
21. Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
22. Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
23. Ally - Hartwig's Snapple (SPC-SR3-725)
24. sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
25. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
26. Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
27. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
28. Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)