1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
Show Reserve Champion
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
3. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
4. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
5. Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
6. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
Class Champion
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
Class Reserve Champion
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
3.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
4.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
5.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
6.
Omppu - KW Jestina II (SPC-MR2-28)
7.
Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
8.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
9.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
10.
Fjellgård - Siana Eleri (SPC-MR1-32)
11.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
12.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
13.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
14.
sandi - Go Go Benign Sandy-Sweet (SPC-MR1-229)
15.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
16.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
17.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
18.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
19.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
20.
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
21. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
22. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
23. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
24. Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
25. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
26. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
27. sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
28. Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
29. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
30. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
31. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
32. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
33. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
34. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
35. Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
36. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
37. Fjellgård - Rhoscfflach Dúlin (SPC-MR1-104)
38. Fjellgård - SP Llwynog Melyn (SPC-MR1-36)
39. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
40. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
Class Champion
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
Class Reserve Champion
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
3.
Fjellgård - FGW Alwyn Dewydd (SPC-SR1-1097)
4.
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
5.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
6.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
7.
elen - Brenin Y Llyn Wedi Rhewi (SPC-SR1-101)
8.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
9.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
10.
Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
11.
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
12.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
13.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
14.
elen - Gwynt O Newid (SPC-SR1-204)
15.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
16.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
17.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
18.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
19.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
20.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
21. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
22. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
23. Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
24. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
25. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
26. Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
27. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
28. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
29. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
30. Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
31. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
32. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
33. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
34. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
35. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
36. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
37. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
38. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
39. Fjellgård - FGW Brenin Y Goedwig Mynydd (SPC-SR1-194)
40. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
Class Champion
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
Class Reserve Champion
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
3.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
4.
Fjellgård - Elekina (SPC-MR1-68)
5.
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
6.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
7.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
8.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
9.
sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
10.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
11.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
12.
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
13.
Fjellgård - FGW Etifedd Yr Orsedd (SPC-MR1-1096)
14.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
15.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
16.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
17.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
18.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
19.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
20.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
21. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
22. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
23. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
24. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
25. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
26. sandi - Bye Bye Baby LAC (SPC-MR1-425)
27. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
28. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
29. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
30. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
31. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
32. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
33. Fjellgård - FGW Llwynog Rhwd Bach (SPC-MR1-349)
34. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
35. Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
36. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
37. sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
38. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
39. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
40. Fjellgård - FGW Deinir Cothi (SPC-MR1-1095)
Class Champion
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
Class Reserve Champion
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
3.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
4.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
5.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
6.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
7.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
8.
Fjellgård - Ravenhill Llwyn Ddu (SPC-SR1-45)
9.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
10.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
11.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
12.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
13.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
14.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
15.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
16.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
17.
elen - Pŵer Yn Y Pŵer (SPC-SR1-174)
18.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
19.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
20.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
21. sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
22. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
23. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
24. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
25. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
26. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
27. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
28. sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
29. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
30. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
31. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
32. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
33. Fjellgård - Llygedyn Gweir (SPC-SR1-20)
34. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
35. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
36. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
37. Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
38. Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
39. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
40. Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Class Champion
Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
Class Reserve Champion
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
3.
sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
4.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
5.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
6.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
7.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
8.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
9.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
10.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
11.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
12.
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
13.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
14.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
15.
sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
16.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
17.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
18.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
19.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
20.
Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
21. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
22. Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
23. Ally - Dunscoil Vanille (SPC-MR1-1023)
24. Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
25. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
26. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
27. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
28. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
29. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
30. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
31. Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
32. Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
33. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
34. Omppu - KW Heulwen (SPC-MR2-79)
35. Ally - Marvel Gamora (SPC-MR1-263)
36. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
37. Fjellgård - Tiwlip Mair Myfanwy (SPC-MR1-60)
38. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
39. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
40. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Class Champion
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Class Reserve Champion
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
3.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
4.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
5.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
6.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
7.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
8.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
9.
Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
10.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
11.
Leandra - Mangon Tochtli (SPC-SR2-544)
12.
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
13.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
14.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
15.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
16.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
17.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
18.
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
19.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
20.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
21. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
22. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
23. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
24. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
25. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
26. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
27. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
28. Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
29. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
30. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
31. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
32. Fjellgård - Dyffryn Alastair (SPC-SR1-89)
33. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
34. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
35. Omppu - KW Code Pajazzo (SPC-SR2-44)
36. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
37. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
38. elen - Pryderi Leolin (SPC-SR1-47)
39. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
40. Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)