1. Riding Class R1, tammat -
12/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
8/40
3. Riding Class R2, tammat -
9/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
5/40
5. Driving Class R1, tammat -
7/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
7. Driving Class R2, tammat -
11/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
10/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
8/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
8/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
Show Reserve Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
3. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
4. Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
5. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
6. Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
7. Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
8. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
9. Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
10. Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
11. Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
12. Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
3.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
4.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
5.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
6.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
7.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
8.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
9.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
10.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
11.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
12.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
3.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
4.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
5.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
6.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
7.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
8.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Champion
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
Class Reserve Champion
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
3.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
4.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
5.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
6.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
7.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
8.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
9.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
Class Champion
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
Class Reserve Champion
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
3.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
4.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
5.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
Class Champion
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
Class Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
4.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
5.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
6.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
7.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
Class Champion
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
Class Reserve Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
3.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
4.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
5.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
6.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
Class Champion
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
3.
Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
4.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
5.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
6.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
7.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
8.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
9.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
10.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
11.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
Class Champion
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
3.
Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
4.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
5.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
6.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
7.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
8.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
9.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
10.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
Class Champion
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
Class Reserve Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
3.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
4.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
5.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
6.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
7.
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
8.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
9.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
10.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
11.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
12.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
13.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
Class Champion
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
Class Reserve Champion
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
3.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
4.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
5.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
6.
Eenu - Angwyn 1727 (SPC-SR1-1987)
7.
Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
8.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
Class Champion
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
Class Reserve Champion
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
3.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
4.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
5.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
6.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
7.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
8.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
Class Reserve Champion
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
3.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
4.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
5.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
6.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
7.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
8.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
9.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)