1. Riding Class R1, tammat -
26/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. Riding Class R2, tammat -
19/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
18/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R1, tammat -
19/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
20/40
9. Driving Class R2, tammat -
25/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
24/40
11. Driving Class R3, tammat -
6/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
9/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
23/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
24/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
9/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Show Reserve Champion
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
3. Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
4. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
5. Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
6. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
7. Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
8. Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
9. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
10. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
11. Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
12. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
13. Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
14. Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
15. Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
16. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
17. Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
18. Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
Class Champion
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Class Reserve Champion
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
3.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
4.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
5.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
6.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
7.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
8.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
9.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
10.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
11.
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
12.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
13.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
14.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
15.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
16.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
17.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
18.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
19.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
20.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
21. miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
22. Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
23. Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
24. Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
25. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
26. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
Class Champion
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
Class Reserve Champion
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
3.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
4.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
5.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
6.
Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
7.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
8.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
9.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
10.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
11.
miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
12.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
13.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
14.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
15.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
16.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
17.
Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
18.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
19.
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
20.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
21. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
22. Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
23. miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
24. Emppu - Show's Trick Or Treat (SPC-SR1-1522)
25. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
26. Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
27. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
Class Champion
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
Class Reserve Champion
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
3.
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
4.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
5.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
6.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
7.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
8.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
9.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
10.
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
11.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
13.
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
14.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
15.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
16.
Kiiskinen - C'bury Eirian (SPC-MR2-1871)
17.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
18.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
19.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
Class Champion
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
3.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
4.
Kiiskinen - Lystar Ddraig Mynydd (SPC-SR2-1881)
5.
Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
6.
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
7.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
8.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
9.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
10.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
11.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
12.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
13.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
14.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
Class Champion
Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
Class Reserve Champion
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
3.
Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
4.
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
5.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
6.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
7.
Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
8.
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
9.
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
10.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
11.
Kiiskinen - Eleutheria MPB (SPC-MR3-1878)
12.
Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
13.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
14.
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
15.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
16.
Kiiskinen - Sugarskull (SPC-MR3-1879)
17.
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
18.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
Class Champion
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
Class Reserve Champion
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
3.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
4.
Meeri N. - Tornado Snilli (SPC-SR3-1863)
5.
Mirkku - Rapscallion (SPC-SR3-1970)
6.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
7.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
8.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
9.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
10.
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
11.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
Class Champion
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
3.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
4.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
5.
Kiiskinen - Ceridwen 1727 (SPC-MR1-1876)
6.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
7.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
8.
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
9.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
10.
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
11.
Kiiskinen - Rhediad Cefn Ceinwen (SPC-MR1-1873)
12.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
13.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
14.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
15.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
16.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
17.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
18.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
19.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
Class Champion
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
3.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
4.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
5.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
6.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
7.
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
8.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
9.
Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
10.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
11.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
12.
Kiiskinen - Yale Yawin Dawn (SPC-SR1-1875)
13.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
14.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
15.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
16.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
17.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
18.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
19.
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
20.
Kiiskinen - Nwylln Arth Ddu (SPC-SR1-1874)
Class Champion
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
Class Reserve Champion
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
3.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
4.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
5.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
6.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
7.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
8.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
9.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
10.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
11.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
12.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
13.
Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
14.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
15.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
16.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
17.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
18.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
19.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
20.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
21. Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
22. Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
23. Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
24. Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
25. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
Class Champion
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
Class Reserve Champion
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
3.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
4.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
5.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
6.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
7.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
8.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
9.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
10.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
11.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
12.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
13.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
14.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
15.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
16.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
17.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
18.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
19.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
20.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
21. Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
22. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
23. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
24. Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Reserve Champion
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
3.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
4.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
5.
Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
6.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
Class Champion
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
3.
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
4.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
5.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
6.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
7.
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
8.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
9.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
Class Champion
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - C'bury Mairwen (SPC-MR1-1872)
3.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
4.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
5.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
6.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
7.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
8.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
9.
Mirkku - Sheval Gwenda (SPC-MR1-1966)
10.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
11.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
12.
Kiiskinen - Rhediad Seirian (SPC-MR1-1877)
13.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
14.
Kiiskinen - Llithwyn Bethany (SPC-MR1-1949)
15.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
16.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
17.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
18.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
19.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
20.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
21. Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
22. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
23. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
Class Champion
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Saratoga II (SPC-SR1-1843)
3.
Katy - Cefnmoor Roderick (SPC-SR1-1845)
4.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
5.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
6.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
7.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
8.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
9.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
10.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
11.
Kiiskinen - Lystar Craith Ysgarlad (SPC-SR1-1882)
12.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
13.
Katy - Cefnmoor Kemp (SPC-SR1-1847)
14.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
15.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
16.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
17.
Kiiskinen - Cherrypond Chickasaw (SPC-SR1-1886)
18.
Katy - Cefnmoor Winslow (SPC-SR1-1846)
19.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
20.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
Class Champion
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
Class Reserve Champion
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
3.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
4.
Tinúvel - Vuornan Peaches And Cream (SPC-MR2-1578)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Tinúvel - V.I. Fishbone (SPC-MR2-326)
7.
Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
8.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
9.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
10.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
11.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
12.
Mirkku - Bramm Zen (SPC-MR2-1985)
13.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
14.
Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
15.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
16.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
17.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
18.
Emppu - Lumivuoren Sleeping Beauty (SPC-MR2-1650)
19.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
20.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
21. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
22. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
23. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
24. Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
Class Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Reserve Champion
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
3.
Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
4.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
5.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
6.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
7.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
8.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
9.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
10.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
11.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
12.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
13.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
14.
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
15.
ScrewDriver - Cefnmoor Pinecone (SPC-SR2-1919)
16.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
17.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
18.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
19.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
20.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
21. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
22. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
Class Champion
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
Class Reserve Champion
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
3.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
4.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
5.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
6.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
7.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
8.
Nerita - Knockturn Bewitched (SPC-MR3-1250)
9.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
Class Champion
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
Class Reserve Champion
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
3.
Nerita - Wyrda Evil Twin (SPC-SR3-1503)
4.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
5.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
6.
Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
7.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
8.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
9.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)