1. Riding Class R1 -
16/40
2. Riding Class R2 -
10/40
3. Driving Class R1 -
12/40
4. Driving Class R2 -
11/40
5. In-Hand Class R1 -
17/40
6. In-Hand Class R2 -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
Show Reserve Champion
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
3. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
4. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5. Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
6. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
Class Champion
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
Class Reserve Champion
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
3.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
4.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
6.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
7.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
8.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
9.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
10.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
11.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
12.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
13.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
14.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
15.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
16.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
Class Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
3.
Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
5.
Katy - Beddrhiw River (SPC-MR2-1902)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Azurite (SPC-MR2-1924)
7.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
8.
Dimma - Llinos 5594 (SPC-MR2-682)
9.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
10.
Dimma - Melanie v. Moons (SPC-MR2-667)
Class Champion
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
Class Reserve Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
3.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
4.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
5.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
7.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
8.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
9.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
10.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
11.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
12.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
Class Reserve Champion
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
7.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
8.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
9.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
10.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
11.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
Class Reserve Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
3.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
4.
Katy - Cefnmoor Valerie (SPC-MR1-1840)
5.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6.
Mirkku - Sheval Gwenda (SPC-MR1-1966)
7.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
8.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
9.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
10.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
11.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
12.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
13.
Katy - Cefnmoor Ronya (SPC-MR1-1839)
14.
Katy - Cefnmoor Patience (SPC-MR1-1841)
15.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
16.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
17.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
Class Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
3.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
4.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
5.
Eenu - Tonttutöppönen (SPC-SR2-1806)
6.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
7.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
8.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
9.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
10.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
11.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
12.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
13.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
14.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
15.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
16.
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
17.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
18.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)