1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
Show Reserve Champion
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
3. sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
4. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
5. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
6. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Champion
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
Class Reserve Champion
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
3.
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
4.
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
5.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
6.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
7.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
8.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
9.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
10.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
11.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
12.
sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
13.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
14.
Ally - Prima Ballerina Dawn (SPC-MR2-35)
15.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
16.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
17.
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
18.
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
19.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
20.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
21. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
22. Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
23. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
24. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
25. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
26. sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
27. sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
28. Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
29. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
30. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
31. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
32. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
33. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
34. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
35. Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
36. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
37. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
38. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
39. Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
40. Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
Class Champion
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Reserve Champion
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
3.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
4.
Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
7.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
8.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
9.
sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
10.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
11.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
12.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
13.
Ally - Swanford Mr. Bojangles (SPC-SR2-14)
14.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
15.
Ally - Aetherwine Alcott (SPC-SR1-41)
16.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
17.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
18.
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
19.
Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
20.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
21. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
22. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
23. Ally - Ashcroft Haynes (SPC-SR1-708)
24. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
25. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
26. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
27. Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
28. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
29. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
30. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
31. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
32. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
33. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
34. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
35. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
36. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
37. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
38. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
39. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
40. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Class Champion
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
3.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
4.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
5.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
6.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
7.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
8.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
9.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
10.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
11.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
12.
Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
13.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
14.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
15.
Ally - Stanburg Hill Magpie (SPC-MR2-714)
16.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
17.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
18.
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
19.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
20.
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
21. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
22. sandi - Anfarwol Claear Nos (SPC-MR1-164)
23. Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
24. sandi - Aelwen Camri (SPC-MR1-159)
25. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
26. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
27. Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
28. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
29. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
30. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
31. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
32. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
33. Ally - Lovedale's Dominica (SPC-MR1-709)
34. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
35. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
36. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
37. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
38. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
39. sandi - Anfarwol Enaid Pur (SPC-MR1-531)
40. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Class Champion
sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
Class Reserve Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
3.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
4.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
5.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
6.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
7.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
8.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
9.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
10.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
11.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
12.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
13.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
14.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
15.
Ally - Peter Ponypan (SPC-SR2-1031)
16.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
17.
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
18.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
19.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
20.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
21. sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
22. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
23. Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
24. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
25. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
26. sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
27. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
28. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
29. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
30. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
31. Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
32. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
33. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
34. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
35. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
36. Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
37. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
38. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
39. Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
40. Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
Class Champion
sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
Class Reserve Champion
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
3.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
4.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
5.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
6.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
7.
Meeri N. - Heulwen Snilli (SPC-MR1-338)
8.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
9.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
10.
Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
11.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
12.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
13.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
14.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
15.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
16.
Ally - Creiddylad SBS (SPC-MR2-1035)
17.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
18.
Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
19.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
20.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
21. Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
22. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
23. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
24. Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
25. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
26. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
27. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
28. Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
29. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
30. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
31. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
32. sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
33. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
34. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
35. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
36. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
37. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
38. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
39. elen - Memory (SPC-MR1-806)
40. sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
Class Champion
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
3.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
4.
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
5.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
6.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
7.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
8.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
9.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
10.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
11.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
12.
Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
13.
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
14.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
15.
sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
16.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
17.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
18.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
19.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
20.
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
21. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
22. Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
23. Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
24. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
25. Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
26. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
27. Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
28. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
29. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
30. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
31. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
32. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
33. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
34. Leandra - Mangon Tochtli (SPC-SR2-544)
35. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
36. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
37. Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
38. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
39. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
40. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)