1. Riding Class R1, tammat -
14/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
13/40
3. Riding Class R2, tammat -
11/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
16/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
15/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3. Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
4. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
5. Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
6. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
7. Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
8. Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Champion
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
Class Reserve Champion
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
3.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
4.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
5.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
6.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
7.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
8.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
9.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
10.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
11.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
12.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
13.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
14.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Champion
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
Class Reserve Champion
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
3.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
4.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
5.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
6.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
7.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
8.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
9.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
10.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
11.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
12.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
13.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
Class Reserve Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
3.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
4.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
5.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
6.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
7.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
8.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
9.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
10.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
11.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
4.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
5.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
6.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
7.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
8.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
9.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
10.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
11.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
Class Champion
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Reserve Champion
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
3.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
4.
Katy - Hightime Europa (SPC-MR1-1828)
5.
Katy - Copperhill's Paige (SPC-MR1-1836)
6.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
7.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
8.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
9.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
10.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
11.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
12.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
13.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
14.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
15.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
16.
Katy - Morningside Rheanna (SPC-MR1-1838)
Class Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
Class Reserve Champion
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
3.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
4.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
5.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
6.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
7.
Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
8.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
9.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
10.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
11.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
12.
Katy - Storm's Saratoga (SPC-SR1-1834)
13.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
14.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
15.
Katy - Storm's Linwood (SPC-SR1-1835)
Class Champion
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
Class Reserve Champion
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
3.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
7.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
9.
tirppa - KW Tristyn (SPC-MR2-1785)
10.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
11.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
14.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
15.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
Class Champion
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Reserve Champion
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
3.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
4.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
5.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
6.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
7.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
8.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
9.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
10.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
11.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
12.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)