1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
Show Reserve Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
3. sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
4. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
5. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
6. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
Class Champion
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
Class Reserve Champion
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
3.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
4.
Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
5.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
6.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
7.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
8.
Ally - Heylun Meilyr (SPC-MR1-182)
9.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
10.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
11.
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
12.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
13.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
14.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
15.
sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
16.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
17.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
18.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
19.
sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
20.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
21. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
22. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
23. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
24. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
25. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
26. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
27. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
28. Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
29. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
30. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
31. Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
32. Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
33. Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
34. Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
35. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
36. Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
37. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
38. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
39. Ireth - Nerywick Cuddle Monster (SPC-MR2-1030)
40. Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
Class Champion
Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
Class Reserve Champion
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
3.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
4.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
5.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
8.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
9.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
10.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
11.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
12.
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
13.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
14.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
15.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
16.
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
17.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
18.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
19.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
20.
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
21. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
22. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
23. Ally - Delicate Eamon (SPC-SR1-419)
24. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
25. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
26. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
27. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
28. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
29. Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
30. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
31. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
32. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
33. Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
34. Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
35. Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
36. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
37. Ally - Swanford Mr. Bojangles (SPC-SR2-14)
38. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
39. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
40. Ally - Kingsleyhills Zachariah (SPC-SR1-510)
Class Champion
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
Class Reserve Champion
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
3.
Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
4.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
5.
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
6.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
7.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
8.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
9.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
10.
Ally - Wilberforce Silver Sibyl (SPC-MR2-1028)
11.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
12.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
13.
Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
14.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
15.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
16.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
17.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
18.
Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
19.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
20.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
21. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
22. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
23. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
24. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
25. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
26. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
27. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
28. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
29. Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
30. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
31. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
32. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
33. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
34. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
35. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
36. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
37. sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
38. sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
39. sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
40. Ally - Torchwood Tally Ho (SPC-MR1-484)
Class Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
3.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
4.
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
5.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
6.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
7.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
8.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
9.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
10.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
11.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
12.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
13.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
14.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
15.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
16.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
17.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
18.
sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
19.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
20.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
21. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
22. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
23. Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
24. Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
25. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
26. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
27. sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
28. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
29. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
30. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
31. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
32. sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
33. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
34. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
35. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
36. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
37. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
38. Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
39. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
40. Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
Class Champion
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
Class Reserve Champion
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
3.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
4.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
5.
Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
6.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
7.
Ally - Creiddylad SBS (SPC-MR2-1035)
8.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
9.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
10.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
11.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
14.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
15.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
16.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
17.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
18.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
19.
Meeri N. - Heulwen Snilli (SPC-MR1-338)
20.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
21. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
22. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
23. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
24. Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
25. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
26. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
27. Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
28. Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
29. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
30. Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
31. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
32. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
33. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
34. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
35. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
36. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
37. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
38. Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
39. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
40. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
Class Champion
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
3.
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
6.
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
7.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
8.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
9.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
10.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
11.
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
12.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
13.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
14.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
15.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
16.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
17.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
18.
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
19.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
20.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
21. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
22. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
23. Leandra - Mangon Tochtli (SPC-SR2-544)
24. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
25. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
26. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
27. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
28. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
29. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
30. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
31. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
32. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
33. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
34. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
35. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
36. Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
37. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
38. sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
39. Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
40. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)