1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
Show Reserve Champion
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
3. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
4. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
5. Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
6. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
Class Champion
Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Bellamy (SPC-MR2-448)
3.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
4.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
5.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
6.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
7.
sandi - Anfarwol Seren Tywyll (SPC-MR1-185)
8.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
9.
Meeri N. - Rhosyn Glendora (SPC-MR2-447)
10.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
11.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
12.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
13.
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
14.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
15.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
16.
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
17.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
18.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
19.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
20.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
21. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
22. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
23. sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
24. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
25. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
26. Kida - Pencalow Peppermint (SPC-MR2-540)
27. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
28. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
29. Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
30. Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
31. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
32. Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
33. Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
34. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
35. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
36. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
37. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
38. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
39. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
40. Ally - Tywysoges Euraidd (SPC-MR1-33)
Class Champion
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
4.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
5.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
6.
Ally - Nerywick Jellybean (SPC-SR1-83)
7.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
8.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
9.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
10.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
11.
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
12.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
13.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
14.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
15.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
16.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
17.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
18.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
19.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
20.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
21. Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
22. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
23. Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
24. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
25. Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
26. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
27. Ally - Aetherwine Alcott (SPC-SR1-41)
28. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
29. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
30. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
31. Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
32. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
33. Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
34. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
35. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
36. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
37. sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
38. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
39. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
40. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Class Champion
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
Class Reserve Champion
Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
3.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
4.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
5.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
8.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
9.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
10.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
11.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
12.
Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
13.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
14.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
15.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
16.
Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
17.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
18.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
19.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
20.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
21. Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
22. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
23. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
24. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
25. Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
26. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
27. sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
28. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
29. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
30. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
31. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
32. sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
33. Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
34. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
35. Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
36. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
37. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
38. Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
39. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
40. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
Class Champion
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
Class Reserve Champion
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
3.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
4.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
5.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
6.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
7.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
8.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
9.
Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
10.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
11.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
12.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
13.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
14.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
15.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
16.
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
17.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
18.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
19.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
20.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
21. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
22. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
23. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
24. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
25. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
26. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
27. sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
28. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
29. Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
30. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
31. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
32. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
33. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
34. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
35. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
36. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
37. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
38. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
39. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
40. sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
Class Champion
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
3.
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
4.
sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
5.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
6.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
7.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
8.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
9.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
10.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
11.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
12.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
13.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
14.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
15.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
16.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
17.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
18.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
19.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
20.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
21. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
22. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
23. Ally - Meredid SBS (SPC-MR1-370)
24. Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
25. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
26. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
27. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
28. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
29. sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
30. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
31. Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
32. Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
33. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
34. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
35. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
36. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
37. taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
38. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
39. elen - Memory (SPC-MR1-806)
40. Meeri N. - Heulwen Snilli (SPC-MR1-338)
Class Champion
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
Class Reserve Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
3.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
4.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
5.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
6.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
7.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
8.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
9.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
10.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
11.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
12.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
13.
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
14.
Leandra - Mangon Tochtli (SPC-SR2-544)
15.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
16.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
17.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
18.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
19.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
20.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
21. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
22. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
23. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
24. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
25. Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
26. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
27. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
28. Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
29. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
30. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
31. Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
32. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
33. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
34. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
35. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
36. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
37. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
38. Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
39. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
40. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)