1. Riding Class R1, tammat -
33/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
31/40
3. Riding Class R2, tammat -
24/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
24/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
5/40
7. Driving Class R1, tammat -
20/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
22/40
9. Driving Class R2, tammat -
18/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
11. Driving Class R3, tammat -
5/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
8/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
32/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
26/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
28/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
22/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
11/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Show Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
4. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
5. Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
6. Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
7. Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
8. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
9. H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
10. Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
11. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
12. Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
13. Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
14. Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
15. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
16. Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
17. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
18. Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
Class Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Reserve Champion
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
3.
Kiiskinen - Gwra Rhediad (SPC-MR1-1800)
4.
Kiiskinen - Cysgod yn y Nos (SPC-MR1-1799)
5.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
6.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
7.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
8.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
9.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
10.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
11.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
12.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
13.
Kiiskinen - Coed Felen (SPC-MR1-1798)
14.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
15.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
16.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
17.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
18.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
19.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
20.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
21. Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
22. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
23. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
24. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
25. Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
26. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
27. Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
28. Kiiskinen - Maldwyn Lywell (SPC-MR1-1792)
29. Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
30. Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
31. Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
32. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
33. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
Class Champion
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Reserve Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
3.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
4.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
5.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
6.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
7.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
8.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
9.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
10.
Kiiskinen - Cherrypond Merrion (SPC-SR1-1802)
11.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
12.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
13.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
14.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
15.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
16.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
17.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
18.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
19.
Kiiskinen - Maerwyd Carwyn (SPC-SR1-1850)
20.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
21. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
22. Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
23. Kiiskinen - Hasselbys Ffernfael (SPC-SR1-1791)
24. Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
25. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
26. Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
27. Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
28. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
29. Kiiskinen - Llanior Cradoe (SPC-SR1-1795)
30. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
31. Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
Class Champion
Kiiskinen - Twynllanan Llewella (SPC-MR2-1853)
Class Reserve Champion
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
3.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
4.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
7.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
8.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
9.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
10.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
11.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
12.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
13.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
14.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
15.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
16.
Kiiskinen - Llanwrda Edris (SPC-MR2-1807)
17.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
18.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
19.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
20.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
21. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
22. Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
23. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
24. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
Class Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
Class Reserve Champion
Sirpa - Elegant Prince AD (SPC-SR2-270)
3.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
4.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
5.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
6.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
7.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
8.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
9.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
10.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
11.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
12.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
13.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
14.
Kiiskinen - Bodewryd Grigor (SPC-SR2-1852)
15.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
16.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
17.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
18.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
19.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
20.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
21. Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
22. Kiiskinen - Marwolaeth (SPC-SR2-1790)
23. Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
24. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Champion
Kiiskinen - Kruunun Lavender Blush (SPC-MR3-1794)
Class Reserve Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
3.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
4.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
5.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
6.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
7.
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
8.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
9.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Kiiskinen - Lemon (SPC-SR3-1793)
3.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
4.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
5.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Champion
Jannica - Summerstorm's Stella (SPC-MR1-1039)
Class Reserve Champion
Jannica - A.D. Honey Hammering (SPC-MR1-244)
3.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
4.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
5.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
6.
Kiiskinen - Swffryd Mair (SPC-MR1-1851)
7.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
8.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
9.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
10.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
11.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
12.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
13.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
14.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
15.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
16.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
17.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
18.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
19.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
20.
Kiiskinen - Rhosch Iorwen (SPC-MR1-1801)
Class Champion
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
Class Reserve Champion
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
3.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
4.
Katy - Cefnmoor Rollo (SPC-SR1-1817)
5.
Kiiskinen - Nydd Glyndwr (SPC-SR1-1797)
6.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
7.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
8.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
9.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
11.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
12.
Jannica - Hopearinteen Pilgrim (SPC-SR1-239)
13.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
14.
Jannica - Lovely Rollo (SPC-SR1-236)
15.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
16.
Kiiskinen - Mydr Llacheu (SPC-SR1-1796)
17.
Jannica - Lil Lines (SPC-SR1-233)
18.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
19.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
20.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
21. Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
22. Jannica - A.D. Rob-Roy (SPC-SR1-126)
Class Champion
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
Class Reserve Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
3.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
4.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
5.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
7.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
8.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
9.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
10.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
11.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
12.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
13.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
14.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
15.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
16.
Jannica - Eglwysilan (SPC-MR2-296)
17.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
18.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
Class Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
3.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
4.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
5.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
6.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
7.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
8.
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
9.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
11.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
12.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
13.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
14.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
15.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
16.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
17.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Reserve Champion
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
5.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
Class Reserve Champion
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
3.
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
4.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
5.
Jannica - Ron Rafael B (SPC-SR3-1164)
6.
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
7.
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
8.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Reserve Champion
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
3.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
4.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
5.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
6.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
7.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
8.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
9.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
10.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
11.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
12.
Katy - Cefnmoor Odetta (SPC-MR1-1816)
13.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
14.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
15.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
16.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
17.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
18.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
19.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
20.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
21. Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
22. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
23. Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
24. Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
25. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
26. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
27. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
28. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
29. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
30. Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
31. Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
32. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
Class Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
3.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
4.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
5.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
6.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
7.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
8.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
9.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
10.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
11.
Katy - Pineacres Mordred (SPC-SR1-1829)
12.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
13.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
14.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
15.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
16.
Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
17.
Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
18.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
19.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
20.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
21. Katy - Sashmoor Whitaker (SPC-SR1-1831)
22. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
23. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
24. Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
25. Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
26. Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
Class Champion
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
Class Reserve Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
3.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
4.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
5.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
6.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
7.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
8.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
9.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
10.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
11.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
12.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
13.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
14.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
15.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
16.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
17.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
18.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
20.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
21. Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
22. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
23. Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
24. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
25. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
26. Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
27. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
28. Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
Class Champion
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Class Reserve Champion
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
3.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
4.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
7.
Jannica - A.D. Huckleberry (SPC-SR2-301)
8.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
9.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
10.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
11.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
12.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
13.
Jannica - Mewian Denley (SPC-SR2-306)
14.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
15.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
16.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
17.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
18.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
19.
Jannica - A.D. Red Shadow (SPC-SR2-307)
20.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
21. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
22. Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
Class Champion
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
Class Reserve Champion
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
3.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
6.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
7.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
8.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
9.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
10.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
11.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
Class Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Reserve Champion
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
3.
Jannica - Pikkupellon Simply the Best (SPC-SR3-1108)
4.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
5.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
6.
Jannica - Pikkupellon Saphir (SPC-SR3-1107)
7.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
8.
Jannica - Faron BRE (SPC-SR3-1109)
9.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
10.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
11.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)