1. Riding Class R1, tammat -
26/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
25/40
3. Riding Class R2, tammat -
18/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R1, tammat -
12/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
5/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
21/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
25/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
20/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
10/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Show Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3. Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4. Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
5. Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
6. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
7. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
9. Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
10. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
11. Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
12. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
13. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
14. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
15. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
16. taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
17. Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
18. Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
3.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
4.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
5.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
6.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
7.
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
8.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
9.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
10.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
11.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
12.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
13.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
14.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
15.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
16.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
17.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
18.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
19.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
20.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
21. Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
22. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
23. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
24. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
25. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
26. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
5.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
6.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
7.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
8.
Kiiskinen - Kingsfall Fáelán (SPC-SR1-1725)
9.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
10.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11.
tirppa - Kingsfall Rhodri (SPC-SR1-1724)
12.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
13.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
14.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
15.
Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
16.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
17.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
18.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
19.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
20.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
21. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
22. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
23. Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
24. Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
25. Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
Class Champion
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
3.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
4.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
5.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
6.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
7.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
8.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
9.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
10.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
11.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
12.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
13.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
14.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
15.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
16.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
17.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
18.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
Class Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Reserve Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
3.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
4.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
5.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
6.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
7.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
8.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
9.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
10.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
11.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
12.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
13.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
14.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
Class Reserve Champion
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
3.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
4.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
5.
Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
6.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
7.
Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
8.
Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
9.
Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
10.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
Class Champion
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
Class Reserve Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
3.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
4.
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
5.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
6.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
7.
Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
8.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
Class Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
Class Reserve Champion
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
3.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
4.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
5.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
6.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
7.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
8.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
9.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
10.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
11.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
12.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
3.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
4.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
5.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
6.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
7.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
8.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
9.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
10.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
11.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
12.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
13.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
14.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
Class Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
3.
Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
4.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
5.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
8.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
9.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
10.
Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
13.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
14.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
15.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
16.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
17.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
Class Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
3.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
4.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
5.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
6.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
7.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
11.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
12.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
Class Reserve Champion
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
3.
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
4.
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
4.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
5.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
3.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
4.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
5.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
6.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
7.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
8.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
10.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
11.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
12.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
13.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
14.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
15.
Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
16.
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
17.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
18.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
19.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
20.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
21. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
Class Reserve Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
3.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
4.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
5.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
6.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
7.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
8.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
9.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
10.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
11.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
12.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
14.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
15.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
16.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
3.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
4.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
5.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
6.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
7.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
8.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
9.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
10.
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
11.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
12.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
13.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
14.
Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
15.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
18.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
19.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
20.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
21. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
22. Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
23. Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
24. Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
25. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Class Reserve Champion
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
3.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
4.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
5.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
9.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
10.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
11.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
12.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
13.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
14.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
15.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
16.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
17.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
18.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
19.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
20.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Champion
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
Class Reserve Champion
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
3.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
4.
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
5.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
6.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
7.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
8.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
9.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
10.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Reserve Champion
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)
3.
Jayde Wuopio - Sokerikuun Synthwave (SPC-SR3-1642)
4.
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
5.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
6.
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)