1. Riding Class R1, tammat -
24/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
19/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Driving Class R1, tammat -
13/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
7. Driving Class R2, tammat -
21/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
22/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Show Reserve Champion
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
3. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4. taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
5. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
6. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
7. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
8. Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
9. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
10. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
11. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
12. Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Champion
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
Class Reserve Champion
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
3.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
4.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
5.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
6.
Katy - Cefnmoor Mandi (SPC-MR1-1610)
7.
Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
8.
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
9.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
10.
Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
11.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
12.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
13.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
14.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
15.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
16.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
17.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
18.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
19.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
20.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
21. Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
22. Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
23. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
24. Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
Class Champion
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
Class Reserve Champion
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
3.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
4.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5.
Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
6.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
7.
Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
8.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
9.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
10.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
11.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
12.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
13.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
14.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
15.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
16.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
17.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
18.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
19.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
20.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
Class Reserve Champion
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
3.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
4.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
5.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
6.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
7.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
9.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
10.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
11.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
12.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
13.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
14.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
15.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
16.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
17.
Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
18.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
19.
Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
Class Champion
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
Class Reserve Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
3.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
4.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
5.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
6.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
9.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
10.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
11.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
12.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
13.
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
14.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
16.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
Class Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
3.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
4.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
5.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
6.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
7.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
8.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
9.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
10.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
11.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
12.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
13.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Champion
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
3.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
4.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
5.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
6.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
7.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
8.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
9.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
10.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
11.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
12.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
13.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
14.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Champion
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Reserve Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
3.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
4.
Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
5.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
6.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
7.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
8.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
9.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
10.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
11.
Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
12.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
13.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
14.
Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
15.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
16.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
17.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
18.
Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
19.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
20.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
21. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Champion
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
3.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
4.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
5.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
6.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
7.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
8.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
9.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
10.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
11.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
12.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
13.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
14.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
15.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
16.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
17.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
Class Champion
Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
Class Reserve Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
3.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
4.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
5.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
6.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
9.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
10.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
11.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
12.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
13.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
14.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
15.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
16.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
17.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
18.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
19.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
20.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
21. Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
22. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Reserve Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
3.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
4.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
5.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
7.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
8.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
9.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
11.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
12.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
13.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
14.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
15.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
16.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
17.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Reserve Champion
Tinúvel - Angren Lilith (SPC-MR2-1577)
3.
Tinúvel - Angren Lil Cupcake (SPC-MR2-1579)
4.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
5.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
6.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
7.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
8.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
9.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
10.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
11.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
12.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
13.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
14.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
15.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
16.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
17.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
18.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
19.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
20.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
21. Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
22. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Champion
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Class Reserve Champion
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
3.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
6.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
7.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
8.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
9.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
10.
Tinúvel - Angren Much Wow (SPC-SR2-1576)
11.
Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
12.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
13.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
14.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
16.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
17.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
18.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
19.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)