1. Riding Class R2, tammat -
16/40
2. Riding Class R2, orit&ruunat -
14/40
3. Driving Class R2, tammat -
13/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
11/40
5. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
6. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Show Reserve Champion
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
3. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
4. Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
5. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
6. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
Class Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Reserve Champion
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
3.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
5.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
6.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
7.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
8.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
9.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
10.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
11.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
12.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
13.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
14.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
15.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
Class Reserve Champion
Iiris - Vinhan Silverdome (SPC-SR2-1668)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
5.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
6.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
7.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
8.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
9.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
10.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
11.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
13.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
14.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
Class Champion
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
3.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
4.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
5.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
6.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
7.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
8.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
9.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
10.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Champion
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
3.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
4.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
5.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
6.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
7.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
Class Champion
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
Class Reserve Champion
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
3.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
4.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
5.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
6.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
7.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
8.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
9.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
10.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
11.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
12.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
13.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
14.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
15.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
16.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Champion
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
3.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
5.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
7.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
8.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
9.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
10.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
11.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
12.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
13.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
15.
Iiris - Gwynedd Secret (SPC-SR2-1502)
16.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)